ANIME
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ANIME

fórum
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Top 5 nejhorších postav z Bleach:Kdo je podle vás nejhorší? Koho nesnášíte???

Goto down 
+2
hRd
Anime_king
6 posters
AutorZpráva
Anime_king

Anime_king


Poeet p?íspivku : 59
Age : 31
Registration date : 18. 08. 08

Top 5 nejhorších postav z Bleach:Kdo je podle vás nejhorší? Koho nesnášíte??? Empty
PříspěvekPředmět: Top 5 nejhorších postav z Bleach:Kdo je podle vás nejhorší? Koho nesnášíte???   Top 5 nejhorších postav z Bleach:Kdo je podle vás nejhorší? Koho nesnášíte??? EmptySat Aug 23, 2008 12:49 am

Návrat nahoru Goto down
hRd

hRd


Poeet p?íspivku : 37
Age : 33
Registration date : 17. 08. 08

Top 5 nejhorších postav z Bleach:Kdo je podle vás nejhorší? Koho nesnášíte??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Top 5 nejhorších postav z Bleach:Kdo je podle vás nejhorší? Koho nesnášíte???   Top 5 nejhorších postav z Bleach:Kdo je podle vás nejhorší? Koho nesnášíte??? EmptySat Aug 23, 2008 9:12 pm

Anime_king napsal:

nejvic mne tam asi nesedi Kurotsuchi Mayuri
Návrat nahoru Goto down
Anime_king

Anime_king


Poeet p?íspivku : 59
Age : 31
Registration date : 18. 08. 08

Top 5 nejhorších postav z Bleach:Kdo je podle vás nejhorší? Koho nesnášíte??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Top 5 nejhorších postav z Bleach:Kdo je podle vás nejhorší? Koho nesnášíte???   Top 5 nejhorších postav z Bleach:Kdo je podle vás nejhorší? Koho nesnášíte??? EmptySun Aug 24, 2008 5:09 pm

hRd napsal:
Anime_king napsal:

nejvic mne tam asi nesedi Kurotsuchi Mayuri

Proč? dit jenom vypadá jako klaun Very Happy
Návrat nahoru Goto down
hRd

hRd


Poeet p?íspivku : 37
Age : 33
Registration date : 17. 08. 08

Top 5 nejhorších postav z Bleach:Kdo je podle vás nejhorší? Koho nesnášíte??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Top 5 nejhorších postav z Bleach:Kdo je podle vás nejhorší? Koho nesnášíte???   Top 5 nejhorších postav z Bleach:Kdo je podle vás nejhorší? Koho nesnášíte??? EmptySun Aug 24, 2008 5:41 pm

Anime_king napsal:
hRd napsal:
Anime_king napsal:

nejvic mne tam asi nesedi Kurotsuchi Mayuri

Proč? dit jenom vypadá jako klaun Very Happy

nesed mi proste Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Anime_king

Anime_king


Poeet p?íspivku : 59
Age : 31
Registration date : 18. 08. 08

Top 5 nejhorších postav z Bleach:Kdo je podle vás nejhorší? Koho nesnášíte??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Top 5 nejhorších postav z Bleach:Kdo je podle vás nejhorší? Koho nesnášíte???   Top 5 nejhorších postav z Bleach:Kdo je podle vás nejhorší? Koho nesnášíte??? EmptySun Aug 24, 2008 8:32 pm

hRd napsal:
Anime_king napsal:
hRd napsal:
Anime_king napsal:

nejvic mne tam asi nesedi Kurotsuchi Mayuri

Proč? dit jenom vypadá jako klaun Very Happy

nesed mi proste Very Happy

no jo je divněj viděl si ho bez masky?
Návrat nahoru Goto down
ZarakiKenpachi

ZarakiKenpachi


Poeet p?íspivku : 53
Age : 31
Registration date : 17. 08. 08

Top 5 nejhorších postav z Bleach:Kdo je podle vás nejhorší? Koho nesnášíte??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Top 5 nejhorších postav z Bleach:Kdo je podle vás nejhorší? Koho nesnášíte???   Top 5 nejhorších postav z Bleach:Kdo je podle vás nejhorší? Koho nesnášíte??? EmptySun Aug 24, 2008 9:27 pm

Anime_king napsal:
hRd napsal:
Anime_king napsal:
hRd napsal:
Anime_king napsal:

nejvic mne tam asi nesedi Kurotsuchi Mayuri

Proč? dit jenom vypadá jako klaun Very Happy

nesed mi proste Very Happy

no jo je divněj viděl si ho bez masky?

bez masky je frajer...:-)
Návrat nahoru Goto down
Anime_king

Anime_king


Poeet p?íspivku : 59
Age : 31
Registration date : 18. 08. 08

Top 5 nejhorších postav z Bleach:Kdo je podle vás nejhorší? Koho nesnášíte??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Top 5 nejhorších postav z Bleach:Kdo je podle vás nejhorší? Koho nesnášíte???   Top 5 nejhorších postav z Bleach:Kdo je podle vás nejhorší? Koho nesnášíte??? EmptySun Aug 24, 2008 9:38 pm

ZarakiKenpachi napsal:
Anime_king napsal:
hRd napsal:
Anime_king napsal:
hRd napsal:
Anime_king napsal:

nejvic mne tam asi nesedi Kurotsuchi Mayuri

Proč? dit jenom vypadá jako klaun Very Happy

nesed mi proste Very Happy

no jo je divněj viděl si ho bez masky?

bez masky je frajer...:-)

jojo nechápu proč jí nosí Very Happy by měl chodit nahej Very Happy:D:D
Návrat nahoru Goto down
Shion




Poeet p?íspivku : 5
Age : 30
Registration date : 31. 08. 08

Top 5 nejhorších postav z Bleach:Kdo je podle vás nejhorší? Koho nesnášíte??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Top 5 nejhorších postav z Bleach:Kdo je podle vás nejhorší? Koho nesnášíte???   Top 5 nejhorších postav z Bleach:Kdo je podle vás nejhorší? Koho nesnášíte??? EmptySun Aug 31, 2008 1:32 pm

Ja nenavidim Gina protoze nesnasim jeho ksichty! Rada bych mu vlepila do jeho usmevu!!!
Návrat nahoru Goto down
Ichi_Pachi




Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 01. 01. 09

Top 5 nejhorších postav z Bleach:Kdo je podle vás nejhorší? Koho nesnášíte??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Top 5 nejhorších postav z Bleach:Kdo je podle vás nejhorší? Koho nesnášíte???   Top 5 nejhorších postav z Bleach:Kdo je podle vás nejhorší? Koho nesnášíte??? EmptyThu Jan 01, 2009 4:41 am

tak Ichi je chudák, už by měl bejt 1000krát mrtvej ale jinak mi nevadí
Návrat nahoru Goto down
Rockdaime hokage

Rockdaime hokage


Poeet p?íspivku : 42
Age : 32
Registration date : 18. 08. 08

Top 5 nejhorších postav z Bleach:Kdo je podle vás nejhorší? Koho nesnášíte??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Top 5 nejhorších postav z Bleach:Kdo je podle vás nejhorší? Koho nesnášíte???   Top 5 nejhorších postav z Bleach:Kdo je podle vás nejhorší? Koho nesnášíte??? EmptyTue Jan 20, 2009 3:53 am

K tomu Ginovy uplne souhlasim,ale on za to nemuze takhle se buzny usmivaj XDXD
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Top 5 nejhorších postav z Bleach:Kdo je podle vás nejhorší? Koho nesnášíte??? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Top 5 nejhorších postav z Bleach:Kdo je podle vás nejhorší? Koho nesnášíte???   Top 5 nejhorších postav z Bleach:Kdo je podle vás nejhorší? Koho nesnášíte??? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Top 5 nejhorších postav z Bleach:Kdo je podle vás nejhorší? Koho nesnášíte???
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Bleach training II the game
» Top 5 Postav
» Bleach jako Anime
» Bleach movie 1: The Memories of Nobody
» War3 Naruto A Bleach

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ANIME :: Bleach :: pokec o vsem co se tyka bleach-
Přejdi na: