ANIME
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ANIME

fórum
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Bleach jako Anime

Goto down 
+2
pitis
Gwen
6 posters
AutorZpráva
Gwen

Gwen


Poeet p?íspivku : 12
Age : 30
Registration date : 18. 08. 08

Bleach jako Anime Empty
PříspěvekPředmět: Bleach jako Anime   Bleach jako Anime EmptyTue Aug 19, 2008 2:50 pm

Jako anime se mně líbí dost, jen mě dost štve, že tam jsou neustálé fillery, které se nedají vystát a trvají strašně dlouho. Například filler "bounto" trval nějak 45 dílů Evil or Very Mad . Ale jinak Bleach je fakt něco What a Face
Návrat nahoru Goto down
pitis
Admin
pitis


Poeet p?íspivku : 62
Registration date : 16. 08. 08

Bleach jako Anime Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bleach jako Anime   Bleach jako Anime EmptyTue Aug 19, 2008 3:06 pm

Gwen napsal:
Jako anime se mně líbí dost, jen mě dost štve, že tam jsou neustálé fillery, které se nedají vystát a trvají strašně dlouho. Například filler "bounto" trval nějak 45 dílů Evil or Very Mad . Ale jinak Bleach je fakt něco What a Face

Bounto filler je nejak od 66 dilu do 106 ne? no ze zacatku me to nudilo ale pak nakonci ten boj proti Kariyovi byl dost hustej..
Návrat nahoru Goto down
https://oanime.forumczech.com
Harvy

Harvy


Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 19. 08. 08

Bleach jako Anime Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bleach jako Anime   Bleach jako Anime EmptyTue Aug 19, 2008 8:01 pm

bleach je dost husty hlavne teraz ked sa to zacina zamotavat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
hRd

hRd


Poeet p?íspivku : 37
Age : 33
Registration date : 17. 08. 08

Bleach jako Anime Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bleach jako Anime   Bleach jako Anime EmptyTue Aug 19, 2008 8:38 pm

Harvy napsal:
bleach je dost husty hlavne teraz ked sa to zacina zamotavat Very Happy

ona celkove byla tedka krize Very Happy me 2 nejoblienejsi anime Naruto a bleach zrovna mneli fillery ale diky bohu v narutoj filler v patek skoncil tedka este aby skoncil ten bleach filler
Návrat nahoru Goto down
Gwen

Gwen


Poeet p?íspivku : 12
Age : 30
Registration date : 18. 08. 08

Bleach jako Anime Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bleach jako Anime   Bleach jako Anime EmptyTue Aug 19, 2008 9:09 pm

hRd napsal:
Harvy napsal:
bleach je dost husty hlavne teraz ked sa to zacina zamotavat Very Happy

ona celkove byla tedka krize Very Happy me 2 nejoblienejsi anime Naruto a bleach zrovna mneli fillery ale diky bohu v narutoj filler v patek skoncil tedka este aby skoncil ten bleach filler

Asi tak Smile . Ale až ten filler skončí, to bude dost hrubé to pokračování Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Anime_king

Anime_king


Poeet p?íspivku : 59
Age : 31
Registration date : 18. 08. 08

Bleach jako Anime Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bleach jako Anime   Bleach jako Anime EmptyThu Aug 21, 2008 1:07 pm

Hele lidi docela by mě zajímalo jestli má Soi Fong bankai měli by ho mít všichni kapitáni ne? až na Zarakiho
Návrat nahoru Goto down
hRd

hRd


Poeet p?íspivku : 37
Age : 33
Registration date : 17. 08. 08

Bleach jako Anime Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bleach jako Anime   Bleach jako Anime EmptyThu Aug 21, 2008 1:32 pm

Anime_king napsal:
Hele lidi docela by mě zajímalo jestli má Soi Fong bankai měli by ho mít všichni kapitáni ne? až na Zarakiho

To je jasny ze ma bankai
Návrat nahoru Goto down
Anime_king

Anime_king


Poeet p?íspivku : 59
Age : 31
Registration date : 18. 08. 08

Bleach jako Anime Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bleach jako Anime   Bleach jako Anime EmptyThu Aug 21, 2008 2:52 pm

hRd napsal:
Anime_king napsal:
Hele lidi docela by mě zajímalo jestli má Soi Fong bankai měli by ho mít všichni kapitáni ne? až na Zarakiho

To je jasny ze ma bankai


no ot je mi jasný že má bankai ,ale jakej ne?
Návrat nahoru Goto down
hRd

hRd


Poeet p?íspivku : 37
Age : 33
Registration date : 17. 08. 08

Bleach jako Anime Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bleach jako Anime   Bleach jako Anime EmptyThu Aug 21, 2008 3:05 pm

Anime_king napsal:
hRd napsal:
Anime_king napsal:
Hele lidi docela by mě zajímalo jestli má Soi Fong bankai měli by ho mít všichni kapitáni ne? až na Zarakiho

To je jasny ze ma bankai


no ot je mi jasný že má bankai ,ale jakej ne?


a kdo to ma jako vedet Very Happy dyt tam jen 1/4 lidi ukazala bankai Very Happy spis 1/8 Very Happy kdyz do toho zapocitam Vaizardy
Návrat nahoru Goto down
Anime_king

Anime_king


Poeet p?íspivku : 59
Age : 31
Registration date : 18. 08. 08

Bleach jako Anime Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bleach jako Anime   Bleach jako Anime EmptyThu Aug 21, 2008 3:41 pm

hRd napsal:
Anime_king napsal:
hRd napsal:
Anime_king napsal:
Hele lidi docela by mě zajímalo jestli má Soi Fong bankai měli by ho mít všichni kapitáni ne? až na Zarakiho

To je jasny ze ma bankai


no ot je mi jasný že má bankai ,ale jakej ne?


a kdo to ma jako vedet Very Happy dyt tam jen 1/4 lidi ukazala bankai Very Happy spis 1/8 Very Happy kdyz do toho zapocitam Vaizardy

no jo no Very Happy
Návrat nahoru Goto down
hRd

hRd


Poeet p?íspivku : 37
Age : 33
Registration date : 17. 08. 08

Bleach jako Anime Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bleach jako Anime   Bleach jako Anime EmptyWed Aug 27, 2008 8:50 pm

uf za 2 tejdny uz skonci ten debilni filler
Návrat nahoru Goto down
Olda

Olda


Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 17. 08. 08

Bleach jako Anime Empty
PříspěvekPředmět: Bounto   Bleach jako Anime EmptySat Aug 30, 2008 2:00 pm

Zdar lidi, mohli byste mi nekdo presne napsat do ktereho dílu trval ten filler bounto? Chtěl bych to přeskočit a nemám chut to hledat affraid
Návrat nahoru Goto down
hRd

hRd


Poeet p?íspivku : 37
Age : 33
Registration date : 17. 08. 08

Bleach jako Anime Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bleach jako Anime   Bleach jako Anime EmptySat Aug 30, 2008 3:24 pm

Olda napsal:
Zdar lidi, mohli byste mi nekdo presne napsat do ktereho dílu trval ten filler bounto? Chtěl bych to přeskočit a nemám chut to hledat affraid

rek bych 107-108
Návrat nahoru Goto down
Anime_king

Anime_king


Poeet p?íspivku : 59
Age : 31
Registration date : 18. 08. 08

Bleach jako Anime Empty
PříspěvekPředmět: War3 Naruto A Bleach   Bleach jako Anime EmptySat Aug 30, 2008 11:35 pm

Ahoj lidi chtěl sem se zeptat jestli tu někdo nepaří Warcraft 3:frozen throne po battlenet hraju tam mapy jak sou Naruto A Bleach tak jestli někdo hraje te tak napiště a mužem dát spolu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bleach jako Anime Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bleach jako Anime   Bleach jako Anime Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Bleach jako Anime
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» tatsuki jako shinigami
» Bleach movie 1: The Memories of Nobody
» Bleach training II the game

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ANIME :: Bleach :: pokec o vsem co se tyka bleach-
Přejdi na: