ANIME
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ANIME

fórum
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Zaraki Kenpachi

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
ZarakiKenpachi

ZarakiKenpachi


Poeet p?íspivku : 53
Age : 31
Registration date : 17. 08. 08

Zaraki Kenpachi Empty
PříspěvekPředmět: Zaraki Kenpachi   Zaraki Kenpachi EmptySun Aug 17, 2008 6:37 pm

ZARAKI KENPACHI
Hodnost: Kapitán
Výška: 202 cm
Váha: 108 kg
Narozen: 19.listopadu
Zanpakutau: Jako jediný z kapitánů nezná Kenpachi jméno svého meče. Spoléhá jen na svoji hrubou sílu.
Biografie:
Zaraki nosí normální shinigamskou róbu, přes kterou mu vlaje jeho kapitánský plášť jedenácté divize. Vlasy má ztužené do špiček, na které si nasazuje rolničky, aby dal nepříteli možnost ho porazit, když na něj jde zezadu. Podle něho je pak snazší slyšet ho přicházet. Jeho oční páska pohlcuje jeho duchovní moc, protože ta je tak obrovská, že ji nedokáže ovládat.

O Kenpachim se ví velmi málo. Je nelítostný, mocný, divoký a děsivý. Kapitán jedenácté divize bojuje jen sám pro sebe a jeho jedinou starostí je stát se ještě mocnějším, než je. I když nezná jméno svého meče, neznamená to, že by se jeho moc měla brát na lehkou váhu. Jeho podivuhodná duchovní moc je víc než dostatečná, aby byl hoden člena Gotei 13. Během příběhu Zaraki projevuje zálibu v boji. Bojování je pro něj vším: čím silnější je jeho protivník, tím větší bude boj zábava. Dokonce i když hrozí nebezpečí, že zemře v boji, Zaraki se nikdy nevzdá.

I když je Zaraki děsivým kapitánem, stará se o svoji divizi dobře. Vždy je připraven pomoci jejím členům, když je toho zapotřebí, jako například, když Mayuri, kapitán dvanácté divize, napadne Madarame Ikkaku, Zaraki v té chvíli zastaví Mayuriho a zachrání tím Ikkaku.

Yachiru, jeho zástupkyně, a Zaraki vypadají, že je k sobě navzájem váže silné pouto. Setkali se ještě předtím, než se Zaraki stal členem Gotei 13. I když to vypadá, že jejich charaktery jsou navzájem opačné, vycházejí spolu dobře. Yachiru má ve zvyku říkat Kenpachimu Ken-chan a jemu to nevadí.

mám tuhle postavu rad tak jsem chtel byt ten kdo to sem da ...kopiroval jsem z http://ishikawa-san.pise.cz/bleadivize-ostatni/082008/

Zaraki Kenpachi 31952215
Návrat nahoru Goto down
hRd

hRd


Poeet p?íspivku : 37
Age : 33
Registration date : 17. 08. 08

Zaraki Kenpachi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zaraki Kenpachi   Zaraki Kenpachi EmptyTue Aug 19, 2008 11:04 pm

zkraje se mi na nem libilo ze ani neznal jmeno svy zanpakuto ale doufam ze brzo ho zjisti a bude mit taky bankai i kdyz myslim ze se to nestane Very Happy


Naposledy upravil hRd dne Wed Aug 20, 2008 2:46 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
ZarakiKenpachi

ZarakiKenpachi


Poeet p?íspivku : 53
Age : 31
Registration date : 17. 08. 08

Zaraki Kenpachi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zaraki Kenpachi   Zaraki Kenpachi EmptyWed Aug 20, 2008 12:25 am

hRd napsal:
zkraje se mi na nem libilo ze ani neznal jmeno svy zangetsu ale doufam ze brzo ho zjisti a bude mit taky bankai i kdyz myslim ze se to nestane Very Happy

tim Zangetsu myslis asi Zanpakutou

Zangetsu je Ichigova Zanpakutou
Návrat nahoru Goto down
Anime_king

Anime_king


Poeet p?íspivku : 59
Age : 31
Registration date : 18. 08. 08

Zaraki Kenpachi Empty
PříspěvekPředmět: Zaraki Kenpachi   Zaraki Kenpachi EmptyWed Aug 20, 2008 1:05 am

Zaraki Kenpachi moje oblíbená postava v Bleach lol!

Zaraki Kenpachi 13a70ef4d6c2a4b998004047809429740.1


Naposledy upravil Anime_king dne Tue Aug 26, 2008 12:16 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
ZarakiKenpachi

ZarakiKenpachi


Poeet p?íspivku : 53
Age : 31
Registration date : 17. 08. 08

Zaraki Kenpachi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zaraki Kenpachi   Zaraki Kenpachi EmptyWed Aug 20, 2008 12:59 pm

Anime_king napsal:
Zaraki Kenpachi moje oblíbená postava v Bleach lol!

moje taky:-)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zaraki Kenpachi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zaraki Kenpachi   Zaraki Kenpachi Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Zaraki Kenpachi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ANIME :: Bleach :: postavy-
Přejdi na: