ANIME
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ANIME

fórum
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 film5 - Naruto shippuden

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
_janissk.a_




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 18. 08. 08

film5 - Naruto shippuden Empty
PříspěvekPředmět: film5 - Naruto shippuden   film5 - Naruto shippuden EmptyMon Aug 18, 2008 11:40 am

Tak lidičky jak se vám bude líbit 5 film??? já si myslim že to bude krutý.......v Naruto Shippuden v posledních dvou dílech (70 a 71) sou ukázky v Openingu bounce bounce afro Very Happy
Návrat nahoru Goto down
pitis
Admin
pitis


Poeet p?íspivku : 62
Registration date : 16. 08. 08

film5 - Naruto shippuden Empty
PříspěvekPředmět: Re: film5 - Naruto shippuden   film5 - Naruto shippuden EmptyMon Aug 18, 2008 11:48 am

_janissk.a_ napsal:
Tak lidičky jak se vám bude líbit 5 film??? já si myslim že to bude krutý.......v Naruto Shippuden v posledních dvou dílech (70 a 71) sou ukázky v Openingu bounce bounce afro Very Happy

Nemuzem vedet jak se nam bude libit kdyz sme ho jeste nevideli ale v japonsku uz je a my musime pockat az do dubna to je diskriminace..no ale kazdopadne to bude zajimavy jestli tam bude naruto se sasukem Surprised
Návrat nahoru Goto down
https://oanime.forumczech.com
NEXUS




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 19. 08. 08

film5 - Naruto shippuden Empty
PříspěvekPředmět: Re: film5 - Naruto shippuden   film5 - Naruto shippuden EmptyTue Aug 19, 2008 5:38 pm

pitis napsal:
_janissk.a_ napsal:
Tak lidičky jak se vám bude líbit 5 film??? já si myslim že to bude krutý.......v Naruto Shippuden v posledních dvou dílech (70 a 71) sou ukázky v Openingu bounce bounce afro Very Happy

Nemuzem vedet jak se nam bude libit kdyz sme ho jeste nevideli ale v japonsku uz je a my musime pockat az do dubna to je diskriminace..no ale kazdopadne to bude zajimavy jestli tam bude naruto se sasukem Surprised

to by mě zajímalo proč když tam už vyšel ten filmek proč se k nám nedostane nějakej kino rip bo tak už dřív než v dubnu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
hRd

hRd


Poeet p?íspivku : 37
Age : 33
Registration date : 17. 08. 08

film5 - Naruto shippuden Empty
PříspěvekPředmět: Re: film5 - Naruto shippuden   film5 - Naruto shippuden EmptyTue Aug 19, 2008 7:07 pm

NEXUS napsal:
pitis napsal:
_janissk.a_ napsal:
Tak lidičky jak se vám bude líbit 5 film??? já si myslim že to bude krutý.......v Naruto Shippuden v posledních dvou dílech (70 a 71) sou ukázky v Openingu bounce bounce afro Very Happy

Nemuzem vedet jak se nam bude libit kdyz sme ho jeste nevideli ale v japonsku uz je a my musime pockat az do dubna to je diskriminace..no ale kazdopadne to bude zajimavy jestli tam bude naruto se sasukem Surprised

to by mě zajímalo proč když tam už vyšel ten filmek proč se k nám nedostane nějakej kino rip bo tak už dřív než v dubnu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

stejne ten film nekdo za chvili sosne a nekdo udela titulky a do mesice to je nekde uply na megavideu i kdyz mne to moc nezajima filmy neposouvaj dej dopredu takze nezajem
Návrat nahoru Goto down
Anime_king

Anime_king


Poeet p?íspivku : 59
Age : 31
Registration date : 18. 08. 08

film5 - Naruto shippuden Empty
PříspěvekPředmět: Re: film5 - Naruto shippuden   film5 - Naruto shippuden EmptySat Aug 23, 2008 3:23 pm

pitis napsal:
_janissk.a_ napsal:
Tak lidičky jak se vám bude líbit 5 film??? já si myslim že to bude krutý.......v Naruto Shippuden v posledních dvou dílech (70 a 71) sou ukázky v Openingu bounce bounce afro Very Happy

Nemuzem vedet jak se nam bude libit kdyz sme ho jeste nevideli ale v japonsku uz je a my musime pockat az do dubna to je diskriminace..no ale kazdopadne to bude zajimavy jestli tam bude naruto se sasukem Surprised


Já sem taky moc zvědavej Smile už se těšim
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





film5 - Naruto shippuden Empty
PříspěvekPředmět: Re: film5 - Naruto shippuden   film5 - Naruto shippuden Empty

Návrat nahoru Goto down
 
film5 - Naruto shippuden
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» TA TADY JE ODKAZ NA Naruto shippuuden movie / Naruto shippuuden movie (2007)
» Naruto-war
» Naruto Uzumaki
» Naruto manie
» obrazky Naruto Uzumaki

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
ANIME :: Naruto :: Movies-
Přejdi na: